Bike Hazard Racing Team

Finále ČPDH se uskutečnilo v Peci pod Sněžkou. Zároveň se jel ale taky 4x závod. A tam zazářil Goša, když všechny přeletěl a na sjezdovém kole dojel na druhém místě v Expertech. Eufórie a následná oslava byla taková, že druhý den ani nenastoupil na sjezdový závod. Podrobnosti v sekci races. Mistrovství DH ČR 2010. Třetím podnikem v seriálu ČPDH byl Klínovec a jeho obvyklá trať. Vyjela opět stabilní pohárová sestava sestávající z Honzy Sedláčka, Hofera a Goši. Více v sekci races. Český pohár DH letos začí.

OVERVIEW

The web site team.bikehazard.cz currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have crawled eight pages inside the domain team.bikehazard.cz and found twelve websites interfacing with team.bikehazard.cz.
Pages Parsed
8
Links to this site
12

TEAM.BIKEHAZARD.CZ TRAFFIC

The web site team.bikehazard.cz has seen a fluctuation quantities of traffic until the end of the year.

Bike Hazard

Tak dlouho jsme sbírali podklady a fotky a chystali aktualizaci webu, až nastal zásadní obrat. Novinka, kterou rozšíříme sortiment tuningových doplňků v sezóně 2010, budou víčka na expanzní nádobky brzdových pák. Po dlouhých přípravách představujeme opožděně absolutní novinkou, kterou jsou nově přepracované vnější rockringy. V menu přibyla nová sekce s názvem Download. Co tam najdete? Wallpapery, Katalog, Ceník a postupem času plno dalších věcí.

WHAT DOES TEAM.BIKEHAZARD.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of team.bikehazard.cz Mobile Screenshot of team.bikehazard.cz Tablet Screenshot of team.bikehazard.cz

TEAM.BIKEHAZARD.CZ SERVER

Our crawlers observed that a lone page on team.bikehazard.cz took seven hundred and fifty milliseconds to download. Our parsers could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We revealed that this website is employing the Apache server.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site team.bikehazard.cz states the following, "Finále ČPDH se uskutečnilo v Peci pod Sněžkou." I noticed that the webpage also said " Zároveň se jel ale taky 4x závod." They also said " A tam zazářil Goša, když všechny přeletěl a na sjezdovém kole dojel na druhém místě v Expertech. Eufórie a následná oslava byla taková, že druhý den ani nenastoupil na sjezdový závod. Třetím podnikem v seriálu ČPDH byl Klínovec a jeho obvyklá trať. Vyjela opět stabilní pohárová sestava sestávající z Honzy Sedláčka, Hofera a Goši. Český pohár DH letos začí." The meta header had Bike Hazard Racing Team as the first optimized keyword. This keyword is followed by Bike Hazard, Bike Team, and Bike which isn't as important as Bike Hazard Racing Team. The other words team.bikehazard.cz used was Downhill. 4x is included but will not be viewed by search crawlers.